Ons team

Lukas Pairon

Oprichter – afgevaardigd bestuurder

lukas.pairon@musicfund.eu

+32 475 44 51 81

Clothilde Larose

Coördinator

clothilde.larose@musicfund.eu

+32 498 38 17 31

Christian Bertram

Coördinator Music Fund Marche-en-Famenne

christian.bertram@musicfund.eu

+32 474 48 16 84

Jan Leysen

Projectverantwoordelijke

jan.leysen@musicfund.eu

+32 492 09 19 90

Jo Lobel

Verantwoordelijke projecten in België

jo.lobel@musicfund.eu

+32 499 10 55 92

Cecilia Balestra

Verantwoordelijke Music Fund Italië

cecilia.balestra@musicfund.eu

+39 339 6046051

Jacky Walraet

Contactpersoon voor muziekscholen

jacky.walraet@musicfund.eu

+32 474 63 91 23

John Sloboda

Verantwoordelijke Music Fund Londen

john.sloboda@musicfund.eu

Déborah Lémery

Hersteller van blaasinstrumenten

winds@musicfund.eu

+32 478 12 16 04

Gwendal Moalic

Hersteller van blaasinstrumenten

winds@musicfund.eu

+32 473 28 39 98

Gisèle Li

Assitente Music Fund China

gisele.li@musicfund.eu